Пампушка (пампух) — невелика булочка, кругла, пишна виготовлена із дріжджового тіста з житнього, пшеничного, гречаного чи змішаного пшенично-гречаного борошна. Зазичай подається до Борщ з часниковою підливою, і є частиною образу борщу в українській культурі.

Може бути також з солодкою начинкою, ягодами, маковою (або з варенням), посипана цукровою пудрою.

(За Вікіпедією)

Варе́ники (пироги) — українська національна страва у вигляді відвареного прісного тіста і начинки з картоплі, м'яса, грибів, овочів, фруктів, ягід та сиру

Невеликі, трикутні чи заокруглені у формі півмісяця вироби з пшеничного (в основному), житнього, гречаного або ячмінного бездріжджового тіста, в яке загортається найрізноманітніша начинка: варена картопля, тушкована свіжа чи квашена капуста, відварені гриби, вурда, квасоля, домашній солодкий чи солоний сир, пшоняна чи гречана каша, шпинат, цибуля, мак (насіння), ревінь, ягоди (яблука, чорнослив, свіжі сливи, вишня, черешня, чорниця, суниця, полуниця, малина), повидло, риба чи м'ясо, шкварки, лівер; печінка, легені, серце; а також з комбінаціями: печінки й сала,картоплі й грибів,картоплі і сиру, капусти й грибів, квасолі й грибів; у гірських селах — бринза, змішана з картоплею, а на Поліссі — з товченою квасолею.

Суто українські начинки для вареників — вишні, сир, цибуля, вишкварки тощо. Як начинку використовували також капусту, картоплю, гречану кашу, мак, варені і дроблені сухофрукти, а на Полтавщині — навіть варений горох, розтертий з калиною. Готову страву подають зі сметаною чи олією зі смаженою цибулею. Вареники з вишнями, маком, яблуками та сливами посипають цукром, або подають в ягідних сиропах, або в меді. Сметану подають окремо. Подають вареники гарячими.

Вареники (пироги) — чи не найпопулярніша в усіх діаспорних спільнотах українська страва.

(За Вікіпедією)

Як можна описати Борщ?
Це свято, відданість, кохання і турбота. По-селянськи, зелений, полтавський з галушками, з чорнослвивом та грибами (найулюбленіший!), український з пампушками (Пампушки), часничком, сальцем та цибулькою, або пісний чи зелений - є десятки варіантів цього дива, на кожен смак та звичку. Борщ - це середина родинного столу та оберіг сім'ї. Та українці мудро кажуть: "Байка байкою, а борщ стигне". Тож не чекайте та скуштуйте, і хай буде вам здоров'я і щастя на довгії літа!